fbpx
Image Alt

Naše lekce

Zacvičte si sami nebo s ostatními

Skupinové lekce

01

Exkluzivní lekce z unikátního programu Born2Drill: tělo&rovnováha. PowerStretch je cvičení inspirované jógou, tai-chi a pilates, díky kterému posílíte celé tělo a vaše mysl bude klidná a soustředěná.

Oblíbené cvičení nejen mezi sportovci. Při lekci využíváte vlastní váhu těla a posilujete řadu biomotorických schopností, jako jsou fyzická síla, vytrvalost, dynamika – celkově si tak můžete zlepšit koordinaci a práci s vlastním tělem.

Lekce kombinujeme atletické pohyby jako běh, výpady a skoky se silovým cvičením, jako jsou kliky či dřepy. Je vhodná jak pro pokročilé, tak i úplné začátečníky.

Chcete začít běhat anebo zlepšit svůj běžecký výkon? V atleticky orientovanem tréninku si vyzkoušíte jak dynamické cvičení, tak i následné různorodé běžecké techniky.

Unikátní program, který zlepšuje imunitu a kondici díky kombinaci pohybu a otužování. Na ColdFitu posílite jak svůj kardiovaskulární systém, tak si i zvýšite psychickou odolnost.

Tréninkový program, v němž vás čekají neustále obměňované cviky prováděné při vysoké intenzitě. Kombinují se v něm prvky gymnastiky, silového tréninku, atletiky a vzpírání. Rozvine tak vaši fyzickou schopnost i zdatnost.

Skupinová lekce pro děti ve věku 5–8 let. Cvičení se soustředí na všestrannost pohybu dětí – upevňuje jejich svalovou koordinaci a rovnováhu, také podporuje vývoj jemné i hrubé motoriky.

Lekce se zaměřuje na celkovou funkčnost vašeho těla. Cviky jsou proto koncipovány pro člověka jako celek a posilují tak svaly, které využíváte v každodenním životě.

Lekce probíhá s nakládací činkou, která vám pomáhá rychle vyrýsovat a posílit celé tělo. Trénink přispívá k budování svalů, vytrvalosti a rozšiřuje kondiční i pohybový základ. Procvičíte si tak všechny důležité svalové skupiny.

Lekce probíhá v duchu klasické hatha jógy, tedy v klidném a uvolněném tempu. Klade se důraz především na správné provedení pohybu, aby pro vás cviky byly prospěšné a ne naopak.

Skupinové cvičení na závěsném systému je vedeno metodou HIIT se zaměřuje na střídání maximální a minimální intenzity zatížení. Lekce se doporučuje především pro redukci hmotnosti nebo zachování stávající svalové hmoty.

Osobní trénink

02

Chcete individuální lekci pod profesionálním dohledem? Dopřejte si osobní tréninky s našimi certifikovanými trenéry. Ti se vám po celou dobu cvičení budou 100% věnovat, provedou vás všemi cviky a pomohou vám dosáhnout vašich vysněných cílů!

Osobní trénink je určený pro kohokoli, kdo chce zlepšit nejen svou fyzickou, ale i psychickou stránku. Ať už chcete zhubnout, nabrat svalovou hmotu, vyrýsovat se, zapracovat na vlastní flexibilitě, odstranit bolest zad anebo se připravit na nadcházející sportovní události – lekce s osobním trenérem budou přesně pro vás.

Plán

Po seznámení vám osobní trenér vytvoří cvičební plán na míru, který přizpůsobí vašim požadavkům a časové dostupnosti.

Motivace

Dohledné také na to, abyste dodržovali správnou techniku cvičení, udržovali si zdravý životní styl a hlavně vám ukáže, že trénink není povinnost, ale zábava.

i
Cíl

S trenérem si stanovíte reálné cíle, kterých chcete dosáhnout. Při pravidelné docházce na sobě uvidíte první výsledky už po jednom měsíci.

Víte na čem konkrétně potřebujete zapracovat? Vyberte si jednoho z našich trenérů podle jejich specializace a zaměření.

Nevíte si rady, na koho se obrátit? Rádi vám poradíme a doporučíme vám trenéra podle vašich potřeb a požadavků.

Lekce za korunu

03

Nemáte zkušenosti s podobnými tréninky, anebo chcete zkrátka zjistit, jak u nás skupinové lekce probíhají? První lekci si u nás můžete vyzkoušet za jednu korunu!

Stačí si vybrat skupinovou lekci, která vás zaujala, a její termín, vyplnit formulář a my se vám následně ozveme s potvrzením účasti a s konkrétním termínem.

Pakliže už jste u nás byli anebo máte zkušenosti se skupinovým cvičením, případně máte zájem o osobní tréninky nebo o open gym, pak si můžete koupit jednorázový vstup anebo členství.


    Používáme cookies k personalizaci obsahu a reklam, k poskytování funkcí sociálních médií a k analýze našeho provozu. Informace o používání našich stránek sdílíme také s našimi sociálními médii, reklamními a analytickými partnery. Více informací
    Ok